x

Телепрограма

6:00а/с "Луі малює світ"
6:15а/с "Ледача Люсі"
6:25а/с "Хлопчик Дагі"
6:40а/с "Зоосвіт"
7:00а/с "Лорина зірка"
7:20а/с "Якарі"
7:40а/с "Друзі-ангели"
8:00а/с "Луі малює світ"
8:15а/с "Ледача Люсі"
8:25а/с "Хлопчик Дагі"
8:40а/с "Зоосвіт"
9:00а/с "Лорина зірка"
9:20а/с "Якарі"
9:40а/с "Друзі-ангели"
10:00а/с "Бібі Блоксберг"
10:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
11:00а/с "Седрік"
11:15а/с "Старий Том"
11:30а/с "Анна з зелених дахів"
12:00а/с "Луі малює світ"
12:15а/с "Ледача Люсі"
12:25а/с "Хлопчик Дагі"
12:40а/с "Зоосвіт"
13:00а/с "Лорина зірка"
13:20а/с "Якарі"
13:40а/с "Друзі-ангели"
14:00а/с "Сандокан"
14:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
15:00а/с "Седрік"
15:15а/с "Старий Том"
15:30а/с "Анна з зелених дахів"
16:00а/с "Луі малює світ"
16:15а/с "Ледача Люсі"
16:25а/с "Хлопчик Дагі"
16:40а/с "Зоосвіт"
17:00а/с "Лорина зірка"
17:20а/с "Якарі"
17:40а/с "Друзі-ангели"
18:00а/с "Бібі Блоксберг"
18:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
19:00а/с "Седрік"
19:15а/с "Старий Том"
19:30а/с "Анна з зелених дахів"
20:00а/с "Луі малює світ"
20:15а/с "Ледача Люсі"
20:25а/с "Хлопчик Дагі"
20:40а/с "Зоосвіт"
21:00а/с "Лорина зірка"
21:20а/с "Якарі"
21:40а/с "Друзі-ангели"
22:00а/с "Сандокан"
22:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
23:00а/с "Седрік"
23:15а/с "Старий Том"
23:30а/с "Анна з зелених дахів"

 


6:00     а/с "Луі малює світ"
6:15     а/с "Ледача Люсі"
6:25     а/с "Хлопчик Дагі"
6:40     а/с "Зоосвіт"
7:00     а/с "Лорина зірка"
7:20     а/с "Якарі"
7:40     а/с "Друзі-ангели"
8:00     а/с "Луі малює світ"
8:15     а/с "Ледача Люсі"
8:25     а/с "Хлопчик Дагі"
8:40     а/с "Зоосвіт"
9:00     а/с "Лорина зірка"
9:20     а/с "Якарі"
9:40     а/с "Друзі-ангели"
10:00     а/с "Бібі Блоксберг"
10:30     а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
11:00     а/с "Седрік"
11:15     а/с "Старий Том"
11:30     а/с "Анна з зелених дахів"
12:00     а/с "Луі малює світ"
12:15     а/с "Ледача Люсі"
12:25     а/с "Хлопчик Дагі"
12:40     а/с "Зоосвіт"
13:00     а/с "Лорина зірка"
13:20     а/с "Якарі"
13:40     а/с "Друзі-ангели"
14:00     а/с "Сандокан"
14:30     а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
15:00     а/с "Седрік"
15:15     а/с "Старий Том"
15:30     а/с "Анна з зелених дахів"
16:00     а/с "Луі малює світ"
16:15     а/с "Ледача Люсі"
16:25     а/с "Хлопчик Дагі"
16:40     а/с "Зоосвіт"
17:00     а/с "Лорина зірка"
17:20     а/с "Якарі"
17:40     а/с "Друзі-ангели"
18:00     а/с "Бібі Блоксберг"
18:30     а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
19:00     а/с "Седрік"
19:15     а/с "Старий Том"
19:30     а/с "Анна з зелених дахів"
20:00     а/с "Луі малює світ"
20:15     а/с "Ледача Люсі"
20:25     а/с "Хлопчик Дагі"
20:40     а/с "Зоосвіт"
21:00     а/с "Лорина зірка"
21:20     а/с "Якарі"
21:40     а/с "Друзі-ангели"
22:00     а/с "Сандокан"
22:30     а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
23:00     а/с "Седрік"
23:15     а/с "Старий Том"
23:30     а/с "Анна з зелених дахів"


6:00     а/с "Луі малює світ"
6:15     а/с "Ледача Люсі"
6:25     а/с "Хлопчик Дагі"
6:40     а/с "Зоосвіт"
7:00     а/с "Лорина зірка"
7:20     а/с "Якарі"
7:40     а/с "Друзі-ангели"
8:00     а/с "Луі малює світ"
8:15     а/с "Ледача Люсі"
8:25     а/с "Хлопчик Дагі"
8:40     а/с "Зоосвіт"
9:00     а/с "Лорина зірка"
9:20     а/с "Якарі"
9:40     а/с "Друзі-ангели"
10:00     а/с "Бібі Блоксберг"
10:30     а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
11:00     а/с "Седрік"
11:15     а/с "Старий Том"
11:30     а/с "Анна з зелених дахів"
12:00     а/с "Луі малює світ"
12:15     а/с "Ледача Люсі"
12:25     а/с "Хлопчик Дагі"
12:40     а/с "Зоосвіт"
13:00     а/с "Лорина зірка"
13:20     а/с "Якарі"
13:40     а/с "Друзі-ангели"
14:00     а/с "Сандокан"
14:30     а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
15:00     а/с "Седрік"
15:15     а/с "Старий Том"
15:30     а/с "Анна з зелених дахів"
16:00     а/с "Луі малює світ"
16:15     а/с "Ледача Люсі"
16:25     а/с "Хлопчик Дагі"
16:40     а/с "Зоосвіт"
17:00     а/с "Лорина зірка"
17:20     а/с "Якарі"
17:40     а/с "Друзі-ангели"
18:00     а/с "Бібі Блоксберг"
18:30     а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
19:00     а/с "Седрік"
19:15     а/с "Старий Том"
19:30     а/с "Анна з зелених дахів"
20:00     а/с "Луі малює світ"
20:15     а/с "Ледача Люсі"
20:25     а/с "Хлопчик Дагі"
20:40     а/с "Зоосвіт"
21:00     а/с "Лорина зірка"
21:20     а/с "Якарі"
21:40     а/с "Друзі-ангели"
22:00     а/с "Сандокан"
22:30     а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
23:00     а/с "Седрік"
23:15     а/с "Старий Том"
23:30     а/с "Анна з зелених дахів"

6:00а/с "Луі малює світ"
6:15а/с "Ледача Люсі"
6:25а/с "Хлопчик Дагі"
6:40а/с "Зоосвіт"
7:00а/с "Лорина зірка"
7:20а/с "Якарі"
7:40а/с "Друзі-ангели"
8:00а/с "Луі малює світ"
8:15а/с "Ледача Люсі"
8:25а/с "Хлопчик Дагі"
8:40а/с "Зоосвіт"
9:00а/с "Лорина зірка"
9:20а/с "Якарі"
9:40а/с "Друзі-ангели"
10:00а/с "Бібі Блоксберг"
10:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
11:00а/с "Седрік"
11:15а/с "Старий Том"
11:30а/с "Анна з зелених дахів"
12:00а/с "Луі малює світ"
12:15а/с "Ледача Люсі"
12:25а/с "Хлопчик Дагі"
12:40а/с "Зоосвіт"
13:00а/с "Лорина зірка"
13:20а/с "Якарі"
13:40а/с "Друзі-ангели"
14:00а/с "Сандокан"
14:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
15:00а/с "Седрік"
15:15а/с "Старий Том"
15:30а/с "Анна з зелених дахів"
16:00а/с "Луі малює світ"
16:15а/с "Ледача Люсі"
16:25а/с "Хлопчик Дагі"
16:40а/с "Зоосвіт"
17:00а/с "Лорина зірка"
17:20а/с "Якарі"
17:40а/с "Друзі-ангели"
18:00а/с "Бібі Блоксберг"
18:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
19:00а/с "Седрік"
19:15а/с "Старий Том"
19:30а/с "Анна з зелених дахів"
20:00а/с "Луі малює світ"
20:15а/с "Ледача Люсі"
20:25а/с "Хлопчик Дагі"
20:40а/с "Зоосвіт"
21:00а/с "Лорина зірка"
21:20а/с "Якарі"
21:40а/с "Друзі-ангели"
22:00а/с "Сандокан"
22:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
23:00а/с "Седрік"
23:15а/с "Старий Том"
23:30а/с "Анна з зелених дахів"

 

6:00а/с "Луі малює світ"
6:15а/с "Ледача Люсі"
6:25а/с "Хлопчик Дагі"
6:40а/с "Зоосвіт"
7:00а/с "Лорина зірка"
7:20а/с "Якарі"
7:40а/с "Друзі-ангели"
8:00а/с "Луі малює світ"
8:15а/с "Ледача Люсі"
8:25а/с "Хлопчик Дагі"
8:40а/с "Зоосвіт"
9:00а/с "Лорина зірка"
9:20а/с "Якарі"
9:40а/с "Друзі-ангели"
10:00а/с "Бібі Блоксберг"
10:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
11:00а/с "Седрік"
11:15а/с "Старий Том"
11:30а/с "Анна з зелених дахів"
12:00а/с "Луі малює світ"
12:15а/с "Ледача Люсі"
12:25а/с "Хлопчик Дагі"
12:40а/с "Зоосвіт"
13:00а/с "Лорина зірка"
13:20а/с "Якарі"
13:40а/с "Друзі-ангели"
14:00а/с "Сандокан"
14:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
15:00а/с "Седрік"
15:15а/с "Старий Том"
15:30а/с "Анна з зелених дахів"
16:00а/с "Луі малює світ"
16:15а/с "Ледача Люсі"
16:25а/с "Хлопчик Дагі"
16:40а/с "Зоосвіт"
17:00а/с "Лорина зірка"
17:20а/с "Якарі"
17:40а/с "Друзі-ангели"
18:00а/с "Бібі Блоксберг"
18:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
19:00а/с "Седрік"
19:15а/с "Старий Том"
19:30а/с "Анна з зелених дахів"
20:00а/с "Луі малює світ"
20:15а/с "Ледача Люсі"
20:25а/с "Хлопчик Дагі"
20:40а/с "Зоосвіт"
21:00а/с "Лорина зірка"
21:20а/с "Якарі"
21:40а/с "Друзі-ангели"
22:00а/с "Сандокан"
22:30а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
23:00а/с "Седрік"
23:15а/с "Старий Том"
23:30а/с "Анна з зелених дахів"

 

а/с "Анна з зелених дахів"
а/с "Сандокан"
а/с "Ледача Люсі"
а/с "Хлопчик Дагі"
а/с "Лорина зірка"
а/с "Старий Том"
а/с "Лис Микита"
а/с "Бібі Блоксберг"
а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"

 

6:00а/с "Подорож Нільса Гольгерссона з дикими гусьми"
9:00а/с "Бібі Блоксберг"
12:00а/с "Луі малює світ"
12:50а/с "Зоосвіт"
14:00а/с "Друзі-ангели"
16:00а/с "Лорина зірка"
17:40а/с "Лис Микита"
18:00а/с "Якарі"
19:40а/с "Седрік"
21:00а/с "Анна з зелених дахів"